France U13G

1

1 - 4C - 01649

DAUJON MORGAN

 

 

DAUJON M

 

2

32 - 5B - 04002

PERROCHAUD JULES

11-0 11-0 11-0 (17 mn)

 

 

 

DAUJON M

 

3

16 - 4D - 02115

SELERIER KYLIAN

 

11-0 11-1 11-1 (22 mn)

 

 

DUTERTRE B

 

 

4

17 - 5A - 02718

DUTERTRE BASTIEN

11-7 5-11 11-8 7-11 11-5 (42 mn)

 

 

 

 

 

DAUJON M

 

5

8 - 4C - 01881

PIQUERAS JULES

 

 

11-6 11-9 11-2 (16 mn)

 

 

PIQUERAS J.

 

 

 

6

25 - 5B - 03387

DUPUIS JULES

11-2 11-0 11-4 (5 mn)

 

 

 

 

 

BALLAY N

 

 

7

9 - 4D - 02058

BALLAY NOLANN

 

11-8 12-10 11-4 (30 mn)

 

 

 

BALLAY N

 

 

 

8

24 - 5A - 02883

RENNER RAPHAEL

11-5 11-2 11-5 (25 mn)

 

 

 

 

 

 

 

LEPERLIER C.

 

9

4 - 4C - 01800

CABOUX MAEL

 

 

 

11-9 11-3 7-11 8-11 11-9 (51 mn)

 

 

CABOUX M

 

 

 

 

10

29 - 5A - 03059

BONNIN VICTOR

11-3 11-5 11-3 (24 mn)

 

 

 

 

 

 

CABOUX M

 

 

 

11

13 - 4D - 02140

MAINGOT ALAN

 

11-6 7-11 11-6 11-2 (29 mn)

 

 

 

 

MAINGOT A.

 

 

 

 

12

20 - 4D - 02361

HOARAU ARTHUR

11-2 11-3 11-4 (16 mn)

 

 

 

 

 

 

 

LEPERLIER C.

 

 

13

5 - 4C - 01823

GAILLAND LEO

 

 

10-12 11-7 11-6 11-8 (36 mn)

 

 

 

GAILLAND L

 

 

 

 

14

28 - 5A - 03197

BONNIN ALEXANDRE

11-1 11-1 11-2 (27 mn)

 

 

 

 

 

 

LEPERLIER C.

 

 

 

15

12 - 4D - 02041

LEPERLIER CLEMENT

 

11-7 11-6 11-8 (31 mn)

 

 

 

 

LEPERLIER C.

 

 

 

 

16

21 - 5A - 02645

GOSSELIN MATHIS

11-4 11-1 11-2 (22 mn)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LECORDIER E

17

22 - 5A - 02551

IMBERT MAXENCE

 

 

 

 

11-6 11-9 11-5 (--)

 

IMBERT M.

 

 

 

 

18

11 - 4C - 02053

DUGUE JONAS

11-1 11-6 11-5 (23 mn)

 

 

 

 

 

 

IMBERT M.

 

 

 

19

27 - 5B - 03142

DELETRE ARTHUR

 

11-7 11-5 11-8 (28 mn)

 

 

 

 

JONEAU L.

 

 

 

 

20

6 - 4C - 01893

JONEAU LYSANDRO

11-4 11-2 11-3 (24 mn)

 

 

 

 

 

 

 

BAUDRY T

 

 

21

19 - 5A - 02694

LABOURDETTE THIBAULT

 

 

11-4 11-5 11-9 (23 mn)

 

 

 

CAPDEVILLE M.

 

 

 

 

22

14 - 4D - 02288

CAPDEVILLE MATHIAS

11-5 11-4 11-7 (31 mn)

 

 

 

 

 

 

BAUDRY T

 

 

 

23

30 - 5A - 02981

ALBALADEJO HUGO

 

11-1 11-4 12-10 (21 mn)

 

 

 

 

BAUDRY T

 

 

 

 

24

3 - 4C - 01851

BAUDRY THEO

11-1 11-0 11-1 (23 mn)

 

 

 

 

 

 

 

 

LECORDIER E

 

25

23 - 5A - 02781

AUFFRET ALEXIS

 

 

 

12-10 11-3 11-5 (28 mn)

 

 

GAZIELLO Q

 

 

 

 

26

10 - 4D - 02163

GAZIELLO QUENTIN

11-7 11-4 11-7 (22 mn)

 

 

 

 

 

 

RAUCH J.

 

 

 

27

26 - 5B - 03239

BRANDON TIMOTHE

 

2-11 12-10 13-11 4-11 11-7 (44 mn)

 

 

 

 

RAUCH J.

 

 

 

 

28

7 - 4C - 02022

RAUCH JULES

11-5 11-5 11-4 (33 mn)

 

 

 

 

 

 

 

LECORDIER E

 

 

29

18 - 5A - 02633

BARDOT GAUTHIER

 

 

11-0 11-1 11-3 (21 mn)

 

 

 

GESELL A.

 

 

 

 

30

15 - 4D - 02214

GESELL AARON

11-6 11-9 11-7 (24 mn)

 

 

 

 

 

 

LECORDIER E

 

 

 

31

31 - 5C - 03980

ISAMBARD ELIOT

 

11-4 11-6 11-4 (23 mn)

 

 

 

 

LECORDIER E

 

 

 

 

32

2 - 4C - 01720

LECORDIER ETHAN

11-0 11-0 11-0 (17 mn)